ICO ها درواقع انقلابی در راه اندازی، ایجاد و تامین مالی استارتاپ‌ها به وجود آوردهاند به طوری که روش‌های قدیمی دیگر چندان مورد استفاده نیستند. در حال حاضر بازار ICO به یکی از شلوغ‌ترین بازارها تبدیل شده است به طوری که دوام آوردن و ماندن دراین بازار تقریبا کاری سخت شده است. این روزها دیگر پیمودن یک بلاک چین در یک پروژه استخراج ارز، برای ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال) کاری طاقت فرسا شده است که باید این مسئله کاملا جدی گرفته شود. در این زمینه بازاریابان چند اشتباه بزرگ مرتکب می‌شوند که در ادامه درمورد آن‌ها خواهیم گفت. با تراپی همراه باشید تا شما را با 7 اشتباه بزرگ که ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال) انجام می دهند آشنا نمائیم.

7 اشتباه بزرگ که ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال) انجام می دهند

خوب است قبل از شروع یک تعریف اجمالی از ICO داشته باشیم.ICO  یا initial coin offering عبارتست از راهی برای استاراپ‌ها تا به منظور افزایش سرمایه، به جای ارزهای دیجیتال بیت‌کوین یا اتریوم توکن‌های ارز دیجیتال خود را بفروشند. همانطور که گفته شد بازار آی سی او به شدت شلوغ شده است و ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال) را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است که در ادامه به این مشکلاتی اشاره خواهیم کرد.

ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال)
  1. پروژه‌های نابسامان

یکی از آشفته‌ترین جنبه‌های بسیاری از ICO  ها ناتوانی در بیان کردن واضح و دقیق عملکرد خدمات و محصولاتی است که در حال تولید آن هستند. اگر شما نیز یکی از فعالان در این زمینه هستید و با چنین مشکلی مواجه شده‌اید، راه حل آن این است که به عقب برگردید و ریشه‌یابی کنید و اصول بنیادی پروژه‌ی خود را از نو بنا کنید.

  1. گزینه‌های طراحی ضعیف

به طور مثال وردپرس می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب برای طراحی یک وب سایت در سایز متوسط باشد، اما زمانی که شما بخواهید به حوزه‌ی ICO مارکتینگ وارد شوید، این گزینه، گزینه‌ی مناسبی نیست و باعث می‌شود تا شما در میان رقبا از اعتماد به نفس کافی برخوردار نباشید. بنابراین توصیه می‌شود که زمانی که وارد یک حوزه‌ی کاری می‌شوید که رقبای بسیار در آن وجود دارد،سعی کنید متفاوت‌تر ظاهر شوید.

  1. بد نوشتن

یکی از مهم‌ترین مزایای اینترنت این است که به کلیه‌ی افراد از سراسر دنیا اجازه می‌دهد تا با هر زمینه‌ی قبلی بتوانند در کنار یکدیگر به کار و فعالیت بپردازند. نکته‌ی کلیدی در این جا این است که در این فضا شرایطی برای کاربران فراهم شده است که به صورت چند زبانه می‌توانند از بسیاری از وب سایت‌ها بهره‌مند شوند. اما باید بگوئیم که این به تنهایی کافی نیست. شما باید بدانید که بازار اصلی شما در کجا قرار دارد و شما باید بیشتر به چه زبان‌هایی مطالب را ارائه دهید و به هر زبان مختلف، یک نیروی متخصص و مسلط به آن زبان استخدام نمائید.

خرید ارز دیجیتال از تراپی

  1. جزئیات را به دقت بیان کنید.

توجه داشته باشید که بسیاری از ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال) به علت عدم بیان کردن جزئیات برای مشتریان خود دچار شکست می‌شوند. در واقع شما باید برای بازدیدکنندگان مشخص کنید که چه زمان یک ICOآغاز شده است و چه زمان پایان یافته است، یا اینکه قیمت یک توکن چقدر است، حداقل و حداکثر سهم چقدر می‌تواند باشد و...در غیر این صورت با شکست مواجه خواهید شد.

  1. عدم برقراری ارتباط

زمانی که به درستی پروژه‌ی خود را تعریف کردید و مشخص نمودید که آن پروژه قرار است چه کاری انجام دهد، یک وب سایت بسیار جذاب با نوشتار بسیار درست و گیرا طراحی نمائید که بتواند توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کند. اگر شما نتوانید به درستی با مخاطبان ارتباط برقرار نمائید، قطعا با شکست مواجه خواهید شد و یک وب سایت خوب می‌تواند یک راه ارتباطی بسیار خوب برای ایجاد مشتریان وقادار و جذب مشتری‌های بالقوه در آینده می‌باشد.

ICO مارکترها (بازاریابان ارائه دهنده ارز دیجیتال)
  1. عدم تعریف درست و دقیق توکن

این را بدانید که حتی اگر در همه‌ی جنبه‌های کسب و کار خود، درست عمل کرده باشند اما شما نتوانید به درستی نکات مهم در مورد کاربرد، مزایا و ویژگی‌های یک توکن را بیان کنید قطعا ICO شما با شکست مواجه خواهد شد. به عبارت دیگر باید بیان این نکات در مورد توکن خود، آن را برای مخاطبان، قابل فهم نمائید.

خرید ارز دیجیتال از تراپی

  1. بیان ویژگی‌های و مزایای باورنکردنی

با توجه به آمار بالایی که این روزها از کلاهبرداری‌ها اعلام شده است، بسیاری از سرمایه گذاران زمانی که با توکن‌هایی مواجه می‌شوند که مزایای بسیاری برای ان‌ها عنوان شده است، نمی‌توانند اطمینان کنند و در واقع می‌پندارند که این‌ها یکسری وعده‌های دروغین است. بنابراین دراین زمینه جوانب احتیاط را رعایت نموده و سعی کنید در کمال صداقت مزایای توکن خود را اعلام نمائید به طوری که برای همگان پذیرفتنی و قابل قبول باشد.

همراهان عزیز، امید است مطالب ارائه شده مورد رضایت شما واقع شده باشد، لطفا نظرات، سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند.

 

تاریخ انتشار 28 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر