معرفی سایت لیندا (lynda) | پرداخت در لیندا

استفاده از سایت های آموزش آنلاین، خیلی می تواند به شما کمک کند. چرا که شما به راحتی می تواند از بهترین و با کیفیت ترین آموزش های سطح جهان استفاده کنید. علاوه بر این، این سایت ها برای کسانی که این موقعیت را ندارند که به کشورهای اروپایی مهاجرت کنند موقعیت خیلی خوبی فراهم می کن که بتوانند از آموزش های بهترین اساتید دنیا در بهترین دانشگاه ها استفاده کنند. یکی از این سایت های آموزش آنلاین، سایت لیندا (lynda)  است. این سایت دارای آموزش های مختلفی است که شما با عضویت در این سایت و پرداخت در آن می توانید از آن ها استفاده کنید. در صورتی که می خواهید با سایر سایت های آموزشی آشنا شوید می توانید از مقاله های زیر استفاده کنید : 

 برای پرداخت در سایت لیندا می توانید از لینک زیر استفاده کنید و درخواست خود را به صورت مستقیم برای متخصصان تراپی ارسال کنید : 

پرداخت در lynda

در صورتی که نحوه پرداخت توسط لینک بالا را نمی دانید و یا می خواهید این پرداخت توسط شخص شما انجام شود در ادامه با ما همراه باشید. 

سایت لیندا

معرفی سایت لیندا (lynda) و نحوه پرداخت در آن :

عمانطور که گفته شد، سایت لیندا یکی از برترین سایت هایی است که دوره های آموزشی آنلاین برگزار می کند و شما می توانید با عضویت در این سایت از آموزش های آن استفاده کنید. برای ساختن حساب کاربری، شما می توانید ابتدا به مدت 30 روز با وجود یک سری محدودیت از آموزش های سایت به صورت رایگان استفاده کنید. بعد از این مدت شما باید به وصرت ماهیانه و یا سالانه به سایت پرداخت انجام دهید تا بتوانید از آموزش های آن استفاده کنید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانید تفاوت بین حساب کاربری رایگان و پرداخت شده را مشاهده کنید : 

سایت لیندا

حال شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه می توانید پرداخت در این سایت را انجام دهید!؟ برای این کار در صورتی که شما دارای حساب پی پال باشید می توانید به راحتی خودتان این کار را انجام دهید. در صورتی که با حساب پی پال و نحوه کار با آن آشنایی ندارید می توانید از طریق  مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال با این حساب و کاربرد آن اشنا شوید. دوستانی که می خواهند این کار توسط شرکت های خدماتی انجام شود می توانند این خدمت را به تراپی بسپارند. 

نحوه پرداخت در سایت لیندا توسط مجموعه تراپی : 

1. ابتدا از طریق لینکی که در بالا قرار داده شده است، درخواست خود را برای تراپی ارسال کنید. 

2. لینک پرداخت سایت لیندا را در قسمت مربوط وارد نمایید. 

3. معادل مبلغ پرداختی را به تراپی بپردازید.

بنابراین شما تنها با انجام سه مرحله بالا، توانسته اید که پرداخت خود را به سایت لیندا انجام دهید. متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما، در زمانی کمتر از 2 ساعت، پرداخت شما را به سایت لیندا با کمترین میزان کارمزد انجام می دهند. 

همراهان گرامی در صورت وجود هر گونه سوال و انتقاد، می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

1396/11/09
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان