دوستان عزیز و همراه امروز با آموزش نحوه خرید از سایت edx همراه شما هستیم. امروزه روش های آموزشی بسیار گسترش پیدا کرده اند، و شما به راحتی می توانید موضوع مورد علاقه خود را در اینترنت جستجو کنید، و از طریق آموزش های از راه دور آنها را یاد بگیرید. به این آموزش ها، دوره آموزش آنلاین می گویند. در این زمینه سایت های مختلفی مانند edx، future learn، coursera و ... وجود دارند. این سایتها را می توان جزء معتبرترین سایت های آموزشی دانست چرا که توسط دانشگاه های معتبر و همراه با ارائه مدرک برگزار می شوند. مسئله ای که در مورد شرکت در این دوره ها وجود دارد این است که برای شرکت در برخی از آنها در ابتدا باید هزینه ای پرداخت کنید و یا اینکه پایان دوره در صورتی که می خواهید مدرک دریافت کنید باید هزینه ای را بپردازید. در صورتی که دنبال راه حلی برای این موضوع هستید، تراپی می تواند به شما کمک کند. برای پرداخت در این سایت edx می توانید از لینک زیر درخواست خود را ارسال کنید : 

پرداخت در edx

در صورتی که برای اولین بار است که می خواهید از این خدمت استفاده کنید، در ادامه با نحوه انجام این کار با ما همراه باشید. 

نحوه پرداخت در edx

معرفس سایت edx

همانطور که گفته شد سایت edx ، یکی از موفق ترین سایت های آموزشی در مبحث برگزاری دوره های آنلاین است. در این سایت شما بعد از ثبت نام و تکمیل دوره، بعد از پایان دوره می توایند مدرک معتبر را دریافت کنید و یا نکنید! با توجه اینکه این مدرک برای آن دسته از دوستانی که قصد مهاجرت دارند می تواند رزومه مناسبی باشد، تصمیم گرفتم روش پرداخت در این سایت توسط مجموعه تراپی را برای شما عزیزان توضیح دهم.

سایت edx

در سایت edx برای پرداخت هزینه می توایند از پی پال و یا کارت هایی مانند مستر کارت، ویزا کارت و ... استفاده کنید. در صورتی که شما دارای حساب پی پال و یا هرکدام از کارت های گفته شده هستید ولی به اندازه کافی دارای موجودی نیستند می توانید شارژ آن ها را به تراپی بسپارید. در صورتی که شما حساب پی پال ندارید و می خواهید افتتاح کنید می توانید از مقاله افتتاح حساب پی پال استفاده کنید. در صورتی که می خواهید پرداخت را باکارت انجام دهید می توانید از مقاله پرداخت با ویزا کارت استفاده کنید. در صورتی که نمی توانید از روشهای بیان شده استفاده کنید نگران نباشید! با استفاده از تراپی می توانید به راحتی پرداخت خود را در سایت edx انجام دهید و مدرک خود را دریافت کنید. 

مراحل پرداخت در سایت edx توسط مجموعه تراپی :

1. با استفاده از لینکی که در بالا قرار داده شده است، وارد حساب خود شوید.

2. لینک پرداخت سایت را در محل مربوط وارد کنید. 

3. با استفاده از کارت های شتاب و یا بانک هزینه معادل را به تراپی پرداخت کنید. 

متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما ظرف زمان 2 ساعت کاری، پرداخت شما را انجام می دهند. تبریک میگم، پرداخت شما به سایت edx انجام شد! در صورتی که برای انجام هر کدام یک از مراحل گفته شده سوالی دارید می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

تاریخ انتشار 14 دی 1396
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر