۲۰ درصد تخفیف ویژه افتتاح حساب پی‌پال | کد تخفیف PP99400

در مقالات قبلی شما را با برخی از اپلیکیشنهای یادگیری برنامه نویسی آشنا کردیم. همچنین اپلیکیشن mimo را به شما معرفی کردیم و برای افرادی که علاقه‌مند به یادگیری زبان‌های مختلف هستند، اپلیکیشنهای یادگیری زبان آلمانی و اپلیکیشن های کسب درآمد و... را معرفی کردیم. در این مقاله نیز اپلیکیشن دیگری که توسط شرکت gohenry ارائه شده‌است را به شما معرفی خواهیم‌کرد. آیا تا‌کنون در مورد نرم‌افزار مدیریت پول توجیبی کودکان چیزی شنیده‌اید؟ شرکت gohenry پلتفرمی را ارائه کرده‌است که در محیطی بسیار امن به کودکان می‌آموزد که چگونه بتوانند برای آینده خود دارایی‌های‌شان را مدیریت کنند. آیا میدانید چه ایده ای در طراحی اپلیکیشن هوشمند gohenry وجود دارد؟ در ادامه با تراپی همراه شوید تا شما را با این برنامه کاربردی بسیار مفید آشنا کنیم.

درباره ی اپلیکیشن هوشمند gohenry

ایده‌ی طراحی چنین برنامه کاربردی توسط گروهی از والدین ارائه شد که هدف‌شان کمک به کودکان و نوجوانان‌شان برای آموزش مدیریت پول در دنیای مدرن امروزی بود. این یک حقیقت است که کودکان مرتبا از والدین خود درخواست پول تو جیبی می‌کنند و والدین آنها می‌خواهند تا برایشان توضیح دهند که این پول را برای چه کاری قرار است خرج کنند و آیا واقعا به آن پول نیاز دارند یا نه. به این دلیل این اپلیکیشن ارائه شد تا مشکلات والدین و فرزندان‌شان در این زمینه تا حدودی مرتفع شود. در ادامه برای شما خواهیم گفت که این برنامه‌ی کاربردی چه ویژگی‌هایی دارد.

اپلیکیشن هوشمند gohenry

ویژگی اپلیکیشن هوشمند gohenry این است که در این اپلیکیشن یک محیط بسیار امن برای کودکان شما فراهم شده‌است که می‌توانند در مورد کسب درآمد، پس‌انداز و خرج کردن پول اطلاعات مفیدی به دست آورند که در آینده می‌توانند آنها را به کار بندند تا بتوانند به خوبی بودجه‌شان را مدیریت کنند. البته این آموزش تحت کنترل و زیرنظر والدین آنها صورت می‌گیرد.

والدین معتقدند که در این اپلیکیشن، کودکان‌شان می‌توانند در یک محیط واقعی روش صحیح پس‌انداز و یا خرج کردن پول را بیاموزند. در واقع والدین به این معتقدند که باید در عمل، آنچه مورد نیاز کودکان‌شان است به آنها بیاموزند. به این ترتیب آن‌ها با چالش‌ها و مشکلات موجود در دنیای واقعی، در یک محیط مجازی برخورد خواهند کرد و با یادگیری چگونگی فائق آمدن بر آن مشکلات، می‌توانند در دنیای واقعی نیز به راه حل‌های صحیح‌تری دست یابند.

آیا اپلیکیشن هوشمند gohenry از امنیت و ثبات کافی برخوردار است؟

این برنامه‌ی کاربردی به گونه‌ای طراحی شده‌است که بر روی وب و موبایل هر دو قابل استفاده است.  کلیه‌ی عملیات، پردازش‌ها، پرداخت‌ها و تراکنش‌ها به صورت بسیار امن توسط والدین مدیریت می‌شود و زیر نظر بزرگترین و مطمئن‌ترین شرکت‌ها و صنایع پرداخت مالی انجام می‌شود.

چرا خوب است که از پلتفرم gohenry استفاده کنیم؟

پلتفرم gohenry یک برنامه‌ی کاربردی هوشمند است که کودکان و نوجوانان شما را در سنین 6 تا 18 سال قادر می‌سازد تا بتوانند از لحاظ مالی بسیار مطمئن و درست عمل کنند. به این ترتیب والدین آنها دیگر با مسائل مالی، کنترل و تامین هزینه‌ها برای آن‌ها با مشکلات چندانی مواجه نخواهند بود. در این پلتفرم آنچه کودکان می‌بایست آموزش ببینند و قوانین و مقررات مربوط به آنها در زمینه‌ی مدیریت پول توجیبی‌شان، توسط والدین برای آنها تعیین می‌شود، سپس کودکان در آن محیط عملی به تمرین و تکرار می‌پردازند. این اپلیکیشن به کودکان عادات اقتصادی درست برای زندگی آینده‌شان را آموزش می‌دهد در کنار آزادی عمل محدودی که والدین‌شان برای آنها تعریف کرده‌اند مسئولیت پذیری مالی را می‌آموزند.

نحوه ی عملکرد پلتفرم gohenry

دغدغه‌ی ذهنی اکثر والدین مسئله‌ی پول توجیبی و مدیریت آن توسط کودکان می‌باشد که این مسئله توسط این برنامه کاربردی حل شده است. از طریق برنامه‌ی gohenry، والدین یکسری اختیارات مالی به کودکان خود می‌دهند و وظایفی را برای آنها مشخص می‌کنند که در صورتی که آنها را به درستی انجام دهند به طور اتوماتیک پول توجیبی آنها به حساب‌شان واریز می‌شود. همچنین در قبال انجام دیگر وظایف فوق برنامه اصلی‌شان، کودکان از والدین خود پاداش دریافت می‌کنند. این ابزار مالی از طریق یک کارت اعتباری در اختیار کودکان قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن هوشمند gohenry

و به عنوان کلام آخر باید بگوئیم که با استفاده از gohenry والدین می‌توانند اطمینان حاصل نمایند که کودکان‌شان طبق قوانین تعیین شده توسط خودشان راهنمائی می‌شوند، آموزش می‌بینند و برای آنها تعیین می‌شود که چه مقدار پول، کجا و چه موقع مصرف شود. نکته‌ی مهمی که وجود دارد این است که امکان هیچ نوع قرض گرفتن پول و یا خرج کردن بیش از آنچه برای آنها در نظر گرفته شده است وجود ندارد.

با مقاله‌ای دیگر در مورد معرفی یکی از اپلیکیشن های مفید و کاربردی با عنوان gohenry همراه شما بودیم. امید است مطالب ارائه شده مورد رضایت شما عزیزان مواقع شده باشد. از توجه و همراهی شما تا پایان این مقاله صمیمانه سپاسگزاریم. لطفا سوالات و مشکلات خود را با مادر میان بگذارید. هدف ما خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تاریخ انتشار 26 بهمن 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر