برای پولدار شدن هزاران روش مختلف وجود دارد که در بسیاری از موارد افراد به روش های غیر قانونی فکر می کنند چرا که تصور می کنند نمی توان با انجام کار های ساده نیز پولدار شد. در این مقاله من روش هایی را به شما معرفی می کنم که با استفاده از آن می توانید با کار کردن در خانه پولدار شوید بدون این که نیاز داشته باشید کارهای سخت انجام دهید و یا حرفه خاصی را بلد باشید.

روش های پولدار شدن با انجام کار در خانه :

جستجوی آنلاین :

همه ما زمان بسیار زیادی را در بسیاری از وب سایت ها می گذارنیم اما چرا این گذر زمان را هدفمند نکنیم؟ شما می توانید با دیدن برخی از وب سایت ها 3 الی 5 یورو دریافت کنید. برخی از معتبر ترین وب سایت هایی که این خدمت را برای شما انجام می دهند عبارت هستند از :

TolunaMySurveyi-Say OnePollGlobal Test Market The Opinion Panel YouGovPanel OpinionPineconeValued OpinionsSurveyBodsPanelBaseBranded SurveysHivingOpinion OutpostProlific AcademicHarris PollMind MoverNew VistaPopulusLiveiPoll.

پولدار

وب سایت خود را راه اندازی کنید :

شما می توانید با هزینه ای بسیار پایین یک وب سایت شخصی ایجاد کنید و بعد از مدتی تلاش کردن برای افزایش بازدید آن تبلیغات را بپذیرید و درآمد کسب کنید. به عنوان مثال شما می توانید محتوایی برای دانش آموزان قرار دهید تا بازدید سایت خود را افزایش دهید. این که چه موضوعی را انتخاب می کنید به خلاقیت شما بستگی دارد.

انجام برخی از فعالیت های آنلاین :

بسیار از برنامه ها و وب سایت ها به شما پیشنهاد می دهند تا در ازای کار معینی که انجام می دهید مانند بازدید ویدئو، انجام یک بازی و ... پولی را دریافت کنید.

ثبت نام در سایت CLICKWORKER :

برای پولدار شدن از طریق این وب سایت تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید داشتن یک وب سایت یا موبایل و اینترنت است. در این سایت شما می توانید از استعداد های خود به خوبی استفاده کنید. می توانید رایگان در وب سایت ثبت نام کنید و با یک برنامه کاملا انعطاف پذیر کار خود را شروع کنید.

آهنگ گوش کنید :

اگر گوش دادن به موسیقی برای شما لذت بخش است می توانید از طریق سایت SLICENTHEPIE کسب درآمد خد را آغاز کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در وب سایت ثبت نام کنید و سپس به موسقس افرادی که هنوز معروف نشده اند گوش کنید. می توانید ماهیانه 40 یورو از این طریق کسب درآمد کنید.

پولدار

دامنه خرید و فروش کنید :

تمایل افراد برای داشتن وب سایت روز به روز در حال افزایش است. اولین چیزی که این افراد به آن نیاز دارند داشتن یک ادرس وب سایت یا همان دامنه است. شمی می توانید اسم های خاص را انتخاب کنید بخرید و صبر کنید برای آن مشتری پیدا شود تا با قیمت بیشتری آن را بفروشید.

همراهان عزیز مواردی که برای پولدار شدن در خانه در این مقاله بیان کردیم شامل برخی از وب سایت های خارجی نیز می شد. این وب سایت ها برای این که به شما حقوقتان را بدهند نیاز به یک حساب  دارند. در بسیاری از موارد داشتن حساب پی پال می تواند مشکل شما را حل کند تا با سراسر جهان به سادگی ارتباط مالی داشته باشید.

شما می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای افتتاح حساب پی پال برای ما ارسال کنید :

فرم سفارش افتتاح حساب پی پال

در صورتی که در مورد این حساب نیز به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید از مقالات زیر استفاده کنید :

حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند

کارمزد پی پال (Paypal) | آشنایی و نحوه محاسبه آن

هک پی پال : چگونه جلوگیری کنیم؟

امیدواریم که روش های پولدار شدن در خانه به کمک شما بیایند.

تاریخ انتشار 26 امرداد 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر