اخیرا یک ویدئوی جدید از وسترن یونسون منتشر شده است مبنی براین که آن ها آمادگی همکاری با ارزهای دیجیتال را دارد و انتقال ارز دیجیتال با وسترن یونیون انجام پذیر خواهد شد. یک هفته قبل، رئیس اتحادیه ی جهانی انتقال مالی وسترن یونیون، ادیلان آلمیدا، اظهار داشت که این شرکت آمادگی کامل برای کار با ارزهای دیجیتال را دارد به منظور اینکه پرداخت های جهانی بتواند بسیار امن تر از گذشته انجام گیرد. اطلاعات بیشتر در این مورد در صفحه ی توئیتر رسمی یوینون به همراه ویدئوی مربوط به آن قرار گرفته است.

رئیس اتحادیه ی وسترن یونیون می گوید که آن ها آماده ی ایجاد بیشترین تعداد بلاک چین هستند که می توان در این زمینه از تکنولوژی های مربوط به ارز دیجیتال استفاده کرد. شایان ذکر است که وی در زمینه ی پرداخت های بین المللی تخصص دارد. وی معتقد است که ارز دیجیتال می تواند یک ارز متداول و رایج برای انجام تبادلات ارزی مطمئن بین مردم و در سراسر دنیا باشد که اگر چنین اتفاقی بیفتد ما آماده یه همکاری و ارائه ی خدمات در این زمینه هستیم.

انتقال ارز دیجیتال با وسترن یونیون

ادیلان آلمیدا همچنین معتقد است که این فرایند زمان بر است چرا که هنوز در مراحل آغازین خود به سر می برد و مسائل بسیاری در ارتباط با فضای ارز دیجیتال وجو دارد که می بایست دقیقا مورد بررسی قرار گیرد، مواردی از قبیل  نوسان، مدیریت و انطباق ارزهای دیجیتال و ... وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که، رویکردهای بهینه سازی که ایشان مد نظر دارد می تواند مشکلاتی که بر شمرده شد را با تخصیص منابع خاص، مرتفع کند.

آلمیدا می گوید، وسترن یونیون آمادگی پذیرش هر نوع ارز دیجیتال را دارد و با توجه با اینکه در حال حاضر 130 نوع ارز دیجیتال وجود دارد، معتقد است که چنانچه روزی یک واحد ارزی جدید ارائه شد، با پیشرفت تکنولوژی می توان از آن نیز پشتیبانی کرد.

بلاک چین

آلمیدا در زمینه ی انتقال ارز دیجیتال با وسترن یونیون و بلاک چین می گوید : دو المان مربوط به ارزهای دیجیتال وجود دارد. المان اول خود ارز دیجیتال است و المان دوم تکنولوزی است که در پس ان ارز دیجیتال وجود دارد که همان بلاک چین است. با استفاده از تکنولوژی بلاک چین امکان تبادل و ذخیره ی اطلاعات تجاری، به طور موثر و کارا وجود خواهد داشت. چندین برنامه ی کاربردی برای بخش خدمات مالی در نظر گرفته شده است و وسترن یونیون به دنبال پیدا کردن بهترین اپلیکیشن سازگار با پلتفرم خود می باشد. وسترن یونیون اخیرا با ریپل کار می کند تا بتواند انجام پرداخت ها با استفاده از بلا چین را ارزیابی کند که آیا پر سرعت و کم هزینه تر هستند یا نه؟

تاریخ انتشار 13 دی 1397
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر