ویزاکارت کودکان | امکانات



نظر شما در مورد اینکه به کودکانمان این امکان را بدهیم تا بتوانند از کارت های اعتباری استفاده کنند چیست؟ آیا آموزش مدیریت های مالی ساده از سنین کودکی، هم برای کودک و هم برای والدین آن ها می تواند مفید باشد؟ برای پاسخ به این سوالات باید بگوئیم که طبق نظر سنجی های به عمل آمده، آموزش استفاده از کارت اعتباری یا ویزاکارت کودکان در مواردی بسیاری می تواند برای آن ها مفید واقع شود. در این مقاله  بر آن شده ایم تا به این نکات مهم اشاره نموده و یک نوع کارت اعتباری را که توسط شرکتی به نام current  برای کودکان ارائه شده است را نیز برای شما عزیزان معرفی کنیم.

معرفی ویزاکارت کودکان ، ارائه شده توسط شرکت Current

شرکت Current اخیرا یک نوع ویزاکارتی طراحی کرده است به همراه یک اپلیکیشن، که به کودکان اجازه می دهد تحت کنترل والدین خود، بتوانند در زمینه های مالی آزادانه تر عمل نمایند.

ویزا کارت ارائه شده توسط شرکت Current چه امکاناتی را برای کودکان و والدین آن ها فراهم خواهد کرد؟

  • در واقع با نصب اپلیکیشن موبایل ارائه شده توسط این شرکت، والدین قادر خواهند بود تا به حساب فرزندان خود مبلغی را واریز نموده و نیز تراکنش های مالی آن ها را کنترل و بررسی نمایند. به طور مثال والدین قادرند تا در این اپلیکیشن، کودکان خود را در هزینه های روزانه ی آن ها راهنمائی نموده و حتی آن ها را  به ذخیره ی مالی و پس انداز تشویق نمایند.
  • چنانچه والدین به کودکان خود امکان استفاده از این کارت اعتباری را بدهند، در این صورت بسیاری از مشکلات ناشی از حمل پول نقد برای کودکان مرتفع می گردد و کودک شما با خیال راحت تری، تنها یک کارت اعتباری را با خود حمل خواهد کرد.

ویزاکارت کودکان

  • اما هدف بسیار برزگ و مهم تری از ارائه این نوع کارت اعتباری برای کودکان وجود دارد  وآن هم این است که، هوش تجاری و توانایی های مدیریت اقتصادی در کودکان از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل خواهد شد. به طور مثال والدین، با برنامه ریزی صحیحی که در این اپلیکشن قرار می دهند، به فرزندانشان نحوه صحیح خرج کردن پول و نیز نحوه ی صحیح پس اندازکردن را از این طریق خواهند آموخت.
  • در این اپلیکیشن این امکان برای والدین وجود دارد که وظایف روزانه ای را برای کودکان مشخص کنند، که پس از انجام آن وظایف، امکان پرداخت ایجاد می شود و به این صورت، نیز با یک برنامه ریزی ماهیانه، هر روز به طور اتوماتیک، از حساب والدین، مبلغی به حساب فرزندان واریز خواهد شد. همچنین والدین می توانند برای برداشت روزانه ی فرزندان خود حد مشخصی را تعیین کنند و یا حتی کارت اعتباری را برای استفاده در مکان هایی که برای کودکانشان مناسب نیست، مسدود نمایند.
  • برای این اپلیکیشن امکان پس انداز خودکار نیز وجود دارد. به طوری که خرده پول های باقی مانده از هر خرید رادر یک کیف پول مخصوص پس انداز می نماید.
  • این اپلیکیشن این امکان را نیز فراهم می کند تا به طور دلخواه برای خیریه ها و موسساتی که به نیازمندان کمک می کنند، مبلغی را پرداخت نمائید.

به این ترتیب با  در اختیار داشتن ویزاکارت کودکان ، می تواند شم اقتصادی کودکان را قوی ترکرده و به آن ها نحوه صحیح پرداخت و خرج کردن، نحوه ی صحیح پس انداز، مدیریت مالی و نیز از همه مهم تر مسئولیت پذیری را آموزش دهد.

از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما عزیزان کمال تشکر را داریم. هر گونه سوال یا مشکل را با همکاران ما در تیم تراپی در میان بگذارید.

 

1397/07/12
پریسا رضایی

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان