شارژ کیف پول وب مانی توسط تراپی
همراهان عزیز با توجه به درخواست مکرر شما عزیزان در مورد آموزش شارژ کیف پول وب مانی WMR و WMZ ، امروز تصمیم گرفتم این مقاله را برای شما آماده کنم. همان طور که می دانید با استفاده از وب مانی شما به راحتی می توانید از سایت های سراسر دنیا خرید خود را انجام دهید. برای این کار تنها نیاز است که در کیف پول وب مانی خود، به اندازه کافی موجودی داشته باشید.

دوستان گرامی که در مورد وب مانی اطلاعات زیادی ندارند می توانند از مقاله های وب مانی چیست،  حساب وبمانی (webmoney account) و انواع آن و طریقه ساخت حساب وب مانی به همراه آموزش تصویری وگام به گام استفاده نمایند. همچنین اگر با نحوه ارسال درخواست شارژ کیف پول وب مانی آشنایی ندارید در ادامه همراه ما باشید.

شارژ کیف پول وب مانی

شارژ کیف پول وب مانی : 

دوستان عزیز برای شارژ انواع کیف پول وب مانی باید مراحل زیر را گام به گام طی کنید : 

1. از طریق لینکی که در ابتدای مقاله قرار داده شده است وارد صفحه ارسال درخواست می شوید.

2. مطابق تصویر زیر شارژ حساب را انتخاب می کنید. 

شارژ کیف پول وب مانی

3. سپس در قسمت معین شده باید نوع کیف پول وب مانی خود را تعیین کنید. در صورتی که در مورد انواع کیف پول سوالی دارید می توانید از مقاله انواع کیف پول وب مانی استفاده نمایید. بعد از نوع پرداخت خود را تعیین نموده و سپس سفارش خود را ثبت می کنید. 

شارژ کیف پول وب مانی

بله عزیزان شما به همین سادگی می توانید حساب وب مانی یا کیف پول وب مانی خود را شارژ نمایید. متخصصان ما بعد از تایید انتقال وجه شما، در زمانی کمتر از 2 ساعت با کمترین کارمزد کیف پول شما را شارژ کرده و به این ترتیب شما می توانید خود به راحتی خرید و یا پرداخت خود را به انواع سایت های خارجی انجام دهید. در صورتی که شما می خواهید شارژ حساب وب مانی خود را بدون تایید هویت انجام دهید، نگران نباشید! چرا که تراپی در مقاله خرید وب مانی بدون احراز هویت و ثبت نام نحوه انجام این کار را به شما توضیح داده است. 

!! توجه توجه !! علاوه بر این که شما می توانید حساب خود را با پرداخت وجه شارژ نمایید می توانید با استفاده از ترفندهای خاص این کار را به صورت رایگان انجام دهید. برای آشنایی با این ترفندها حتما مقاله دریافت وب مانی رایگان را مطالعه کنید.

همراهان عزیز امیدوارم که با استفاده از این آموزش به راحتی بتوانید شارژ کیف پول وب مانی WMR و WMZ و ... را به راحتی انجام دهید. در صورت وجود هر گونه سوال می توانید از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظر خود را ارسال کنید

سوالات خود را از ما بپرسید

مشاوره رایگان