گیفت کارت گوگل پلی نوعی اعتبار مجازی است که قابل استفاده در دستگاههای اندرویدی می باشند ولی در ابتدا باید این کارت ها را از طریق سایت تراپی با مراجعه به اینجا خریداری کنید. به محض تکمیل عملیات پرداخت، کد گوگل پلی گیفت برای شما ارسال می شود. سپس با استفاده گوشی، تبلت و حتی کامپیوتر می توانید عملیات شارژ را انجام دهید.

بسته به اینکه گیفت کارتی که خریداری می کنید مربوط به کدام کشور باشد، برای شارژ اکانت می ‌بایست کشور محل سکونت خود را به آن کشور تغییر دهید. برای اینکه با نحوه چگونگی تغییر محل سکونت در گوگل آشنا شوید، به این پست مراجعه کنید.

گیفت کارت گوگل پلی ( Google Play gifts)  صرفا برای خرید محصولات الکترونیکی مثل موزیک، ویدیو، سریالهای تلویزیونی و یا خرید نرم افزارهای اندرویدی به کار می ‌روند و از آنها نمی توان برای خرید محصولات فیزیکی استفاده کرد. از مزیت های مهم این کارتها، نداشتن تاریخ انقضاست. بنابرین میتوانید هر زمان که نیاز داشتید از اعتبار گوگل پلی گیفت استفاده کنید.

برای شارژ اکانت گوگل پی، کلیک کنید!

آموزش چگونگی شارژ کردن اکانت گوگل پلی توسط گیفت کارت گوگل پلی

در ابتدا برای شروع عملیات شارژ، بر روی دستگاه اندرویدی خود(موبایل یا تبلت) برنامه گوگل پلی استور (google Play Store) را باز کنید. سپس منویی که در تصویر با شماره 1 مشخص شده است را لمس کنید.

بازکردن برنامه گوگل پلی استورجهت شارژ با گیفت کارت گوگل پلی

در این قمست منویی مانند شکل زیر باز می شود. شما می بایست گزینه Redeem را انتخاب کنید.

انتخاب  گزینه  Redeem در شارژ گوگل پلی

باکسی باز می شود که باید در آن کد کارت هدیه خود را وارد کنید. این کد در پشت گیفت کارت قرار دارد و پس از تراشیدن ناحیه خاکستری قابل مشاهده است.

این کد را در قسمت Enter Code وارد کنید (گزینه 1) و سپس Redeem (گزینه 2) را لمس کنید.

وارد کردن کد در شارژ گوگل پلی

در اینجا، مبلغ گیفت کارت، در اعتبار حساب گوگل شما منظور می شود.

انجام این عملیات از طریق کامپیوتر و یا لپ تاپ نیز امکان پذیر است. برای اینکار باید از طریق مراجعه به سایت http://play.google.com/redeem حساب خود را شارژ کنید. پس از مراجعه به صفحه ذکر شده، باکسی (گزینه 1) بر روی صفحه باز میشود که در آن می ‌بایست کد گیفت کارت را وارد کرده، سپس بر روی Redeem کلیک کنید.

در سایت گوگل پلی حساب خود را شارژ کنید
تاریخ انتشار 13 خرداد 1396
نویسنده  مهناز قانع
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی
جام جهانی فوتبال 2018
تهیه گیفت کارت
Steam شبکه بزرگ بازی های آنلاین
نحوه شارژ اکانت Steam
آموزش شارژ اکانت آمازون
تغییر کشور محل سکونت در اکانت گوگل به آمریکا
redeem
تفاوت ایکس باکس لایو
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر