همانطور که می‌دانید طرفدران ارزهای دیجیتال بسیار زیادی شده‌اند و بیت کوین نیز یکی از انواع ارز دیجیتال است که نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را به خود جلب کرده است و بسیاری از آن‌ها به استخراج ارز دیجیتال پرداخته و برخی نیز از طریق فارم ماینینگ برای به دست آوردن بیت کوین اقدام نموده‌اند. برای نگهداری و ذخیره این ارزهای رمزنگاری شده از کیف پول ارز دیجیتال استفاده می‌شود. در بسیاری از کشورها این ارز دیجیتال پذیرفته شده و بسیاری از مبادلات ارزی از طریق آن انجام می‌شود. به طور مثال بیت کوین در کشور آلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مردم ژاپن نیز از ارز دیجیتال در مبادلات خود استفاده می‌کنند، همچنین به تازگی امکان پرداخت برای گردشگران با استفاده از بیت کوین در راه آهن ژاپن فراهم شده است. آیا مایلید تا در این باره مطالب بیشتری بدانید؟ پس تا پایان این مقاله با تراپی همراه باشید.

امکان پرداخت برای گردشگران با استفاده از بیت کوین در راه آهن ژاپن

به طور کلی در کشور ژاپن دنیای ارز دیجیتال بسیار وسیع و گسترده شده است و با سرعت بسیار زیادی در حال رشد و توسعه است به خصوص زمانی که آن را با دیگر کشورهای جهان مقاسه می‌کنیم متوجه این قضیه خواهیم شد. سیستم‌های بانکی بسیاری از کشورها در حال وضع قوانین دوستانه‌ی رمزنگاری هستد تا ارزهای دیجیتال پایدار خود را ارائه دهند که یک سری از مبادلات ارز رمزنگاری شده در میان آن‌ها در حال انجام نیز می‌باشد.

بیت کوین در راه آهن ژاپن

پیشرفت و توسعه‌ی اخیری که در ژاپن اتفاق افتاده است، شامل راه اندازی راه آهن ؛ شرکت راه آهن ژاپن شرق؛ است که به زودی برای مسافران این امکان را فراهم خواهد کرد تا پرداخت‌های خود را از طریق ارزهای دیجیتال پایدار و دیگر ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین انجام دهند. در واقع چنانچه شما نیز به عنوان یک توریست با هدف گردشگری به کشور ژاپن سفر کرده باشید نیز می‌توانید از این قانون بهره‌مند شوید.

پرداخت با استفاده از بیت کوین در راه آهن ژاپن

طبق برامه‌ی خبرگزاری ژاپن (ANN) فراهم ارائه دهندگان سرویس‌های ابری و اینترنتی IIJ و JR East با یکدیگر همکاری خود را آغاز نموده‌اند تا این امکان را برای گردشگران فراهم آورند تا بتوانند هزینه بلیط قطار خود را از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. به این ترتیب JR East امکان پرداخت ارز دیجیتال را با استفاده از کارت‌های اعتباری Sucia برای کاربران فراهم می‌کند که این کار از طریق یکسری تبادلات ارز ی مجازی DeCurrent و همراهی و همکاری متخصصین IIJ و سرویس‌های شبکه‌های مرتبط با آن‌ها، قابل انجام است.

بر اساس این خبر، مدیر اجرایی JR East ، Shinobu Noguchi بیان کرده است که کارت اعتباری JR East دقیقا مانند کسب و کارهای پرداختی عمل می‌کند و در شرف سرمایه گذاری و مشارکت با Dikalet است و احتمال اینکه خدمات خود را برای ایجاد یک زیرساخت پرداختی بر اساس زیرساخت‌های حمل و نقل توسعه دهد، بسیار زیاد است. او می‌گوید : ما فعالیت خود را با شارژ و استفاده از پول نقد آغاز کردیم، که این روش، هدف اصلی پرداخت است، اما این روش ممکن است به کلی بر اساس جریان پرداخت غیر نقدی دچار تغییر و تحول شود. او همچنین می‌گوید : JR East مایل است که به تمام خواسته‌ها و نیازهای کاربران پاسخ دهد که یکی از این نیازها عبارتند از امکان پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال.

بیت کوین در راه آهن ژاپن

در حال حاضر چندین ارز دیجیتال وجود دارد که توسط DeCurrent پشتیبانی می‌شود که این ارز های رمزنگاری شده عبارتند از : بیت کوین، لیت‌کوین، بیت‌کوین کش و ریپل. برخی از تبادلات ارزی نیز از طریق اتریوم در فصل تابستان می‌تواند انجام شود. به این ترتیب این احتمال نیز وجود دارد که کارت هوشمند Suica نیز پرداخت‌هایی را که از طریق ارزهای دیجیتال ذکر شده انجام می‌شود نیز پشتیبانی کند.

همچنین پیش بینی می‌شود که ارزهای دیجیتال پایدار نیز توسط این کارت اعتباری هوشمند پشتیبانی شود. گزارشات اعلام شده بیانگر این موضوع است که گروه های مالی و بانکداران بزرگ ژاپن آماده‌ی شروع انجام پرداخت‌های خود با استفاده از ارزهای دیجیتال مربوط به هر بانک هستند.

دوستان و همراهان همیشگی تراپی، با مطالبی دیگر در خصوص کاربرد ارز دیجیتال بیت کوین در راه آهن ژاپن آشنا شدید. امید است آنچه عنوان شد برایتان جذاب بوده باشد و مورد رضایت شما سروران قرار گرفته باشد. چنانچه در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه شدید آن را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در تیم تراپی مشتاقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

تاریخ انتشار 23 فروردین 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر