بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به راه‌اندازی یک استارت اپ هستند، نمی‌دانند که بودجه استارت اپ را از کجا تامین کنند و یا اینکه چگونه برای استارت اپ خود مشتری جذب کنند. این‌ها موارد مهمی هستند که کارآفرینان بایستی حتما از آن ها آگاهی داشته باشند. نکته‌ی دیگری که لازم است برای راه اندازی استارت اپ بدانند، نکات مهم برای نام گذاری استارت اپ است. همچنین  یک کار آفرین باید با وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ آشنا باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع وب سایت ها آشنا نمائیم. لطفا با تراپی همراه باشید.

آشنایی با بهترین وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها

زمانی که یک کارآفرین استارت اپی را راه اندازی می‌کند، ممکن است با این مشکل مواجه شود که از کجا اخبار تکنولوژی استارت اپ ها را که به تازگی منتشرمی‌شود ، به دست آورد. برای حل این مشکل ما تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله برخی از بهترین وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها را برای شما معرفی کنیم. لطفا با ما همراه شوید.

وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها

وب سایت TechCrunch

TechCrunch سرآمد تمام وب سایت‌های استارت اپ‌ها می باشد که شما می‌توانید درباره‌ی اینکه کدام استارت اپ به تازگی راه اندازی شده است، اطلاعات کافی به دست آورید.

وب سایت ProductHunt

ProductHunt یکی از جدیدترین وب سایت‌ها است که محصولات پیشرفته و جدید تولید شده توسط توسعه دهندگان را توسط اینفلوئنسرها هدایت می‌کند. بسیاری از شرکت های استارت اپ موفق کار خود را با یک پروژه‌ی کوچک آغاز کرده‌اند. ProductHunt به کارافرین‌ها کمک می‌کند تا با نوآوری‌های جدید در تکنولوژی استارت اپ ها آشنا شوند.

وب سایت ventureBeat

این وب سایت نیز مانند سایت TechCrunch منبع بسیار خوبی از اخبار، تکنولوژی و نوآوری‌ها در ارتباط با استارت اپ ها می‌باشد.

وب سایت Mashable

این وب سایت در سال‌های گذشته محتواهای خود را به شدت تغییر داده است ولی همچنان اطلاعات خوبی در زمینه تکنولوژی، کسب و کار و رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌کند. همچنین اطلاعاتی در مورد استارت اپ‌های منحصر به فرد و خلاقانه در این وب سایت قرار می‌گیرد.

وب سایت Inc

وب سایت Inc یکی از بهترین وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها به حساب می‌آید که البته اغلب محتواهای این وب سایت آموزشی می‌باشد، اما هنوز منبع بسیار عالی برای یادگیری در زمینه‌ی رشد استارت اپ‌ها و کسب مطالب جالب در این زمینه می‌باشد. حتی امکان اشتراک در مجلات خبری این وبسایت نیز برای شما وجود دارد تا از این طریق بتوانید به رشد و موفقیت استارت اپ خود کمک کنید.

وب سایت Enterpreneur

در این وب سایت بیشتر مطالب و نکات مهم که جنبه‌ی توصیه‌ای در زمینه استارت اپ‌ها دارد قرار می‌گیرد. اما گاهی نیز مطالب مهم و خاصی نیز در زمینه‌ی اخبارهای مهم استارت اپ ها در این سایت موجود می‌باشد.

وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها

وب سایت YCombinator’s Hacker News

اگر به دنبال اخباری در زمینه هکرها هستید باید بگوئیم که وب سایت YCombinator’s Hacker News می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. در این جا شما می‌توانید هر آنچه لازم است در مورد اخبار جالب برنامه‌های هک و ...بدانید.

وب سایت Tech.co

وب سایت Tech.co نیز یک از بهترین وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها می‌باشد. دراین وب سایت شما کلیه‌ی خبرها در زمینه استارت اپ‌ها را خواهید خواند به همراه اخبار شهر و مشهور ترین شرکت‌های استارت اپ.

وب سایت Forbes

وب سایت Forbes یکی از بهترین سایت ها برای کسب اطلاعات اقتصادی در زمینه ی استارت اپ ها می‌باشد. با وجودی که در این وب سایت تمرکز بر روی اطلاعات تکنولوژیکی نیست، اما شما می‌توانید درمورد تکنولوژی استارت اپ ها اخبار بسیار جالب و مطالب به روزی را مطالعه نمائید.

وب سایت PandoDaily

این وب سایت یکی دیگر از بهترین وب سایتهای اخبار تکنولوژی استارت اپ ها می‌باشد. در این وب سایت شما می‌توانید بهترین ویدئوهای یوتیوب را مشاهده کنید و حتی در این سایت برای استفاده از محتواهای جذاب عضویت پیدا کنید.

دوستان و همراهان گرامی از اینکه همواره با ما همراه و همگام هستید از شما کمال تشکر و سپاس را داریم. عزیزان در صورتی که در زمینه‌ی مطالب ارائه شده مشکل یا سوال خاصی دارید، آن را از طریق تماس تلفنی با ما مطرح نمائید. همکاران ما در تیم تراپی آماده‌ی پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند.

لطفا با ما در تماس باشید. وجودتان قوت قلبیست برای ارائه‌ی هر چه بهتر خدمات.

تاریخ انتشار 04 خرداد 1398
نویسنده  پریسا رضایی
دسته بندی
مشاهده آرشیو مقالات مرتبط
تفاوت پی پال و وسترن یونیون
حذف حساب وب مانی
بهترین بروکرهای فارکس
خرید با پی پال
sendowl
مدرک CMA
Codeable
اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ
Teespring
فضای خالی
فرم ارسال نظرات کاربر